Reklama w Google Ads

Reklama w Google Ads

Czy wiecie że 90% domyślnych ustawień a raczej jak to google nazywa "opcji zalecanych" jest po to aby Was oskubać, wypalić cały budżet reklamowy? Znamy Google Ads od wielu lat i coraz bardziej nam się nie podobają praktyki jakie stosują.

Hello World!

Hello World!

Cieszymy się, że udało się wszystko zorganizować. Ludzie gotowi do pracy, stronka pierwsza klasa, systemy i oprogramowanie przygotowane na ruch myszki :-) SKYNETIA obecnie ma siedziby w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i teraz w Polsce . Firmę tworzą zdecentralizowane jednostki przykoordynacji głównych mendżerów Menadżerowie zarządzają projektami i współpracują z wyżej wymienionymi jednostkami Więcej o naszej firmie i jak działamy poczytasz w dziale "Model biznesowy SKYNETIA"

Stworzyliśmy własną kryptowalutę!

Stworzyliśmy własną kryptowalutę!

W związku z powstaniem projektu "I want 2 be free!" (Chcę być wolny!),  więcej informacji tutaj iwant2befree.org chcemy brać udział we wszystkich sprawach obrony wolności. Jesteśmy przeciw wszelkim wojnom, konfliktom, tyrani, robienia krzywdy ludziom i zwierzętom. Każdy ma prawo do wolności. Projekt ma pomóc w zbiórkach pieniędzy dla wszystkich pokrzywdzonych w wyżej wymienionych aspektach. Pieniądze chcemy zbierać za pomocą stworzonej kryptowaluty.

SKYNETIA LLC

Razem możemy więcej i lepiej

Globalna zdecentralizowana cyfrowa agencja skoncentrowana na transformacji biznesowej. W SKYNETIA łączy nas pasja do eksploracji i zrozumienie, że nie możemy zrobić tego sami.

Więcej informacji

Szukasz specjalisty od: