Laravel development

Tworzenie i rozwój aplikacji internetowych za pomoca framework LARAVEL

Jesteśmy firmą zajmującą się rozwiązaniami internetowymi, która pomaga klientom integrować, tworzyć niestandardowe aplikacje internetowe w ich firmach. Wprowadzamy cyfrową transformację do dużych firm, średnich agencji, scale-upów i mniejszych startupów. Dopasowujemy strategię realizacji projektu i możemy dostosować podejście do Twojego przypadku i dać Ci znaczące wyniki. Laravel to stworzony przez Taylora Otwella w 2011 roku framework PHP, który działa zgodnie ze strukturą MVC (Model View Controller). Jego sporą zaletą jest licencja Open Source, o którą framework jest oparty. Zapewnia to stały rozwój, dobre wsparcie oraz wszechstronność zastosowania. Dzięki Open Source projekt o otwartym kodzie można przekazać każdemu deweloperowi, więc stanowi to bardzo duży atut i bezpieczeństwo przed utratą kontaktu z firmą która utworzyła oprogramowanie. Projekt taki może prowadzić każdy developer LARAVEL. Dla bezpieczeństwa nasza firma cały kod projektu trzyma na respozytorium GITHUB i udostępniany jest każdemu klientowi praktycznie od samego początku współpracy.

Dlaczego Laravel?

Laravel to nasz pierwszy wybór do wdrażania złożonych, krytycznych rozwiązań internetowych z PHP. Jest tak elastyczny, że można go dostosować do niemal wszystkich wymagań projektowych, oferując jednocześnie wiele metod i interfejsów do szybkiego rozpoczęcia projektu. Dzięki nowoczesnej architekturze i licznym zintegrowanym narzędziom idealnie nadaje się również do zastosowania w dużych projektach.

PHP w najlepszym wydaniu.


Laravel może być wykorzystany do wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań internetowych w środowisku PHP, które spełniają profesjonalne wymagania w zakresie architektury oprogramowania i łatwości konserwacji.

UI/UX Design

Nasz proces projektowania UX/UI koncentruje się na przekształceniu złożonych pomysłów w łatwe do zrozumienia diagramy, makiety i ostatecznie produkty końcowe, co za każdym razem skutkuje projektami skoncentrowanymi na użytkowniku i funkcjami.

>>

Zarządzanie projektem

Współpracujemy bezpośrednio z klientami, aby przełożyć ich pomysły na wykonalne zadania dla naszego zespołu programistów. Twój kierownik projektu jest Twoim partnerem i będzie dostarczał informacji i wskazówek na każdym kroku.

Implementacja projektu

Pomysły i iteracje są podstawą naszego cyklu życia projektu. Od procesu tworzenia szkieletu do dostawy projektujemy każdy ekran od logowania do wylogowania. Oprócz wytycznych dotyczących Twojej marki dopasowujemy każdy przycisk, akapit i ikonę co do piksela.

Integracje API

Szczycimy się czystymi, dobrze przetestowanymi integracjami, które są niezawodne i zapewniają synchronizację danych w razie potrzeby. Niektóre przykłady interfejsów API, z którymi pracowaliśmy, to Google, Facebook, Okta, Stripe i Salesforce.

Skontaktuj się z nami.

aplikacje internetowe laravel

Potrzebujesz konsultacji? Zadzwoń lub umów się na spotkanie.

Zarezerwuj spotkanie teraz

Najczęściej zadawane pytania

 • Co zawiera cena?
  Cena zawiera kompletne oprogramowanie gotowe do instalacji na wybranym serwerze i domenie.
 • Jaki mam kupić serwer oraz jak kupić domenę?
  Do każdego naszego produktu gwarantujemy w pierwszym roku bezpłatny serwer i bezpłatną domenę z końcówką .pl.
 • Jakie opłaty są po pierwszym roku?
  Przed upływem pierwszego roku aby strona www mógła dalej być widoczna w internecie musisz opłacić serwer i domenę na kolejny okres. Może to być 1 rok lub więcej. Koszt serwera i domeny na okres 1 roku to najczęściej przedział między 200 a 400zł / 1 rok
 • Czy jeżeli posiadam własny serwer, pomoże mi ktoś zainstalować sklep.
  TAK. Usługa będzie wykonana bezpłatnie
 • Czy otrzymam kod źródłowy mojego projektu?
  Tak, otrzymasz pełny kod oraz dokumentacje.

Nasi klienci

To tylko niektórzy z tych, którzy zaufali naszej firmie.

Szukasz specjalisty od: