PROJEKTOWANIE I TWORZENIE APLIKACJI NA PLATFORMĘ ANDROID TV

Android TV znajdziemy dzisiaj w szerokiej gamie oferowanych telewizorach ja również w Android TV Box który można podłączyć do dowolnego telewizora z wejściem HDMI.

Oferujemy zbudowanie aplikacji właśnie na platformę Android TV wraz z publikacją w sklepie PLAY. Możemy wykonać dla Ciebie każdy rodzaj aplikacji, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Jesteśmy w stanie wykonać każdy Twój pomysł. 

aplikacje android tv

Mamy bardzo duże doświadczenie w projektowaniu aplikacji telewizyjnych łącznie z obsługą i konfiguracją serwerów.  Naszym największym dotychczas wyzwaniem było utrzymanie i optymalizacja utworzonej przez nas aplikacji TV gdzie było podłączonych kilka tysięcy użytkowników.   

Pracowaliśmy we współpracy z kilkoma firmami zajmującymi się konfiguracją i instalacją sprzętu TV/SAT jak stacje czołowe, switche, anteny. Mamy też duże doświadczenie w protokołach transmisyjnych dlatego wierzymy że możemy być dobrym partnerem w Twoim przedsięwzięciu.  

Napisz do nas aby wycenić aplikację:

Bezpłatna wycena aplikacji

Jesteśmy w stanie zbudować dla Ciebie każdą aplikacje nie tylko na android tv, mogą to być również aplikacje Samsung TV, LG TV.   

Aplikacje na Androida można rozszerzyć, aby działały również na urządzeniach mobilnych, różnica będzie w zaprojektowniu używanego interfejsu, sposobu komunikacji użytkownika z aplikacją ( w TV sterujemy pilotem, w smartfonach i tabletach korzystamy z dotyku). Interfejs użytkownika aplikacji telewizyjnej powinien zapewniać prostszy interfejs ułatwiający nawigację. Róznica jest dość spora ale można to stosunkowo szybko rozwiązać.

 

Aplikacje na różne platformy

Nasi programiści aplikacji mają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań spełniających potrzeby rynku, wzmacniających tożsamość marki firm oraz zachęcających do rozwoju i ekspansji biznesowej.

Tworzenie natywnych aplikacji mobilnych

Nasi programiści aplikacji mobilnych mogą tworzyć wysokiej jakości aplikacje natywne dla systemów Android i iOS, dostosowane do wymagań Twojej firmy i bezpieczeństwa.

Tworzenie hybrydowych aplikacji mobilnych

Aplikacje wieloplatformowe, które mogą działać w różnych środowiskach dzięki unikalnemu połączeniu technologii natywnych i aplikacji internetowych.

Progresywne tworzenie aplikacji internetowych

Dzięki progresywnym aplikacjom internetowym zapewniamy podobne do natywnych możliwości i możliwość instalacji, jednocześnie docierając do każdego, w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu za pomocą jednej bazy kodu.

Urządzenia do noszenia i oprogramowanie wbudowane

Smartwatch nie jest już tą platformą, którą był na początku swojego istnienia. System i urządzenia zostały bardzo dobrze dopracowane dzięki czemu można z powodzeniem znaleźć zastosowanie w swoich pomysłach. Oferujemy zbudowanie aplikacji właśnie na platformę Android Wear oraz Apple Watch wraz z publikacją w sklepie PLAY i App Store.

 

aplikacje mobilne

Nasi klienci

To tylko niektórzy z tych, którzy zaufali naszej firmie.

Szukasz specjalisty od: