0.1
Wordpress

Strona Internetowa CMS Invest-complex

Invest Complex to firma deweloperska z bogatym doświadczeniem w branży budowlanej. Specjalizują się w realizacji wysokiej jakości mieszkań, współpracując z doświadczonymi architektami, renomowanymi producentami i solidnymi wykonawcami. Firma kładzie duży nacisk na funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania, zapewniając komfortowe warunki życia w dogodnych lokalizacjach. Każda inwestycja jest dopracowana pod kątem najnowszych trendów rynkowych i indywidualnych potrzeb klientów.

0.2
Wordpress

Strona internetowa AlexaTranslatica

Alexa Translatica to biuro tłumaczeń oferujące tłumaczenia przysięgłe i standardowe w ponad 40 językach. Specjalizują się w tłumaczeniach prawnych, medycznych, technicznych oraz stron internetowych. Firma kładzie duży nacisk na wygodę klientów, oferując usługi online oraz dostawę dokumentów kurierem. Zapewniają szybkie wyceny i sprawną realizację tłumaczeń, gwarantując profesjonalizm i dokładność.

0.3
Prestashop

Sklep Internetowy Livien.EU

LIVIEN TO NOWOCZESNA, KREATYWNA MODA BĘDĄCA ODZWIERCIEDLENIEM NIEBANALNYCH ROZWIĄZAŃ, KTÓRĄ TWORZĄ PRAWDZIWI PASJONACI MODY

0.4
Laravel

Strona Internetowa dla Tłumacza Przysięgłego

Strona internetowa z panelem CMS dla Pani Aleksandry Cyman tłumacza przysięgłego języka angielskiego wpisana na listę Ministra Sprawiedliwości.
0.5
JAVA

Aplikacja Telewizyjna Android TV

Zaawansowana aplikacja telewizyjna na telewizory oraz smartfony z systemem android oraz IOS jak również na android TV BOX

0.6
JAVA

Aplikacja mobilna B2B

Aplikacja mobilna FINDAGENIUS skupiająca naukowców, firmy, pomysłodawców, inwestorów, służąca wymianie informacji. Aplikacja udostępniana jedynie osobom wewnątrz organizacji.

0.7
JAVA

Aplikacja mobilna Portfel DUO

Aplikacja Android, DUO, portfel finansowy, płatności za pomocą portfela

0.8
Laravel

Ośrodek jeździecki GOLDENHORSE

Ośrodek konny, organizatorzy zawodów jeździeckich „GoldenHorse Dressage Cup”. Organizacja różnego rodzaju szkoleń, klinik z trenerami oraz zawodów zarówno ujeżdżeniowych jak i skokowych.

0.9
Codeigniter

Biuro Tłumaczeń ALEXA

Agencja tłumaczeń oferująca tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe). Oferta biura obejmuje ponad 40 języków. Współpracuje z wykwalifikowanymi tłumaczami, korektorami, edytorami z całego świata. Wykonalismy dla firmy system CRM usprawniający pracę firmy. Zlecenia do tłumaczeń widoczne są w panelu administracyjnym CRM gdzie pracownik może w ten sposób kontaktowac się bezpośrednio z klientem oraz tłumaczami odnośnie danego zlecenia. 

0.10
Laravel

NOWADENT Dental Clinic

Strona kliniki dentystycznej. Firma wychodzi z założenia, że firma to ludzie, którzy ją tworzą. Przyjazna atmosfera w pracy oraz profesjonalizm zwiększają komfort dając wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Możemy na sobie polegać a nasza siła tkwi w zgranym zespole.

0.11
Codeigniter

ASAN365.com

ASAN365 to doskonała aplikacja do zarządzania projektami i CRM, która zwiększa produktywność i satysfakcję Twoich klientów. Możesz łatwo zarządzać swoimi projektami, klientami i zespołem w jednym miejscu. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz do efektywnego zarządzania firmą.

 

Szukasz specjalisty od: