Software Development

#Lepsze jutro
dla Twojego biznesu

W SKYNETIA zajmujemy się tworzeniem oraz rozwojem oprogramowania dla klientów z sektora publicznego oraz biznesu. Jesteśmy doświadczonym, profesjonalnym i zgranym zespołem, na który składają się analitycy, graficy, programiści, kierownicy projektów.

Złożoność, niepewność i szybkie zmiany technologiczne zmieniły krajobraz biznesowy na całym świecie. Wyniki historyczne nie są już wiarygodnym wskaźnikiem przyszłego sukcesu. Znaczenia nabrało to, w jaki sposób łączymy się ze sobą i jak się uczymy. W Skynetia łączy nas pasja do odkrywania i zrozumienie, że jest ono możliwe tylko dzięki współpracy. Dzięki temu podejściu jesteśmy gotowi na wyzwania przyszłości – nasze środowisko, systemy i praktyki są przystosowane do ciągłego uczenia się.

#Agencja dla wszystkich

W SKYNETIA dzielimy się pomysłami i wiedzą, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania informatyczno-technologiczne dla naszych klientów. Różnorodność – motor innowacji Jako globalna firma obsługująca klientów z różnych branż i wielu środowisk, doskonale wiemy, że również nasz zespół musi odzwierciedlać tę różnorodność. Zróżnicowane zespoły oparte na integracyjnej kulturze rzucają sobie wzajemnie wyzwania, dzięki czemu tworzą bardziej innowacyjne i lepiej dopasowanych do danego rynku rozwiązania. Przekłada się to na doskonałe warunki rozwoju zawodowego i osobistego dla naszych pracowników z bezpośrednią korzyścią dla naszych klientów.

Razem możemy o wiele więcej!

Jak działamy?

  • Kontakt – kontaktujesz się z nami, proponując wstępny pomysł lub oczekiwania.
  • Oferta – ustalamy wstępne założenia projektu i przedstawiamy Ci naszą ofertę.
  • Umowa – umowę podpisujemy elektronicznie.
  • Projekt graficzny i makieta – tworzymy projekt graficzny i makietę funkcjonalności produktu.
  • Realizacja.
Zostań naszym partnerem


Skynetia Polska

team-venor
Mariusz C.

CEO, Founder, Project Manager

team-venor
Tim K.

Marketing Manager

team-venor
Joanna K.

Graphic Designer

team-venor
Filip G.

Programmer PHP, JAVA, PYTHON

team-venor
Natasha S.

Full Stack Web Developer

team-venor
Marek S.

Front developer HTML, JAVA, CSS

Szukasz specjalisty od: